İade Şartları

Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım

 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satıla bilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren on dört (14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

İade veya değişim süresi On beş (14) gündür. Bu süreyi aşmış ve garanti kapsamı dışında zarar görmüş ürünler kesinlikle iade alınmaz

İade veya değişim talepleriniz;

Hesabım > iade talepleri > yeni iade oluştur > sipariş no seçerek iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca hata vermesi durumunda;

online@noontek.com 

0850 223 00 69 

İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, fiziksel deforme olmuş, vs.. ürünlerin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.

Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.

On beş (14) gün içerisinde iade ve değişimlerde kargo ücreti tarafımızı ait olup bu süreçten sonra müşteriye aittir.

Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren yedi (7) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. İpara ile yapılan alışverişlerde iade süresi, 5-25 iş günü arasındadır.

Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.