Ürünü İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?


Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren ondört (14 ) günlük süre içinde neden belirterek iade veya değişim yapabilirsiniz. Ürünü iade edebilmeniz için aşağıda bulunan iade şartlarına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde gönderdiğiniz ürün tarafımızdan kabul edilmeyecektir.

İade veya değişim süresi Onbeş (14) gündür.Bu süreyi aşmış ve garanti kapsamı dışında zarar görmüş ürünler kesinlikle iade alınmaz.l
İade veya değişim talebleriniz;
Hesabım > iade talepleri > yeni iade oluştur > sipariş no seçerek iade talebinde bulunabilirsiniz.
Ayrıca hata vermesi durumunda;
0850 223 00 69 
İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.
Kullanılmış, ambalajı açılmış, fiziksel deforme olmuş, vs.. ürünlerin kesinlikle iade veya değişimi söz konusu değildir.
Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir.
Onbeş (14) gün içerisinde iade ve değişimlerde kargo ücreti tarafımızı ait olup bu süreçten sonra müşteriye aittir.
Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren yedi (7) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. İpara ile yapılan alışverişlerde iade süresi, 5-25 iş günü arasındadır.
Mağazamızda iade işlemleri sadece hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) yapılmaktadır.